O nas

Zadbane Dłonie to prężnie rozwijająca się strona kosmetologiczna, która jest obecna na rynku od października 2010 r. Stawiamy na profesjonalizm, najwyższą jakość oraz dokładność w wykonywaniu treści. Jest to biznes rodzinny, zatem czytając nasze artykuły możesz być pewna najlepszej jakości, miłej atmosfery i dbałości o klienta. Każdy z naszych redaktorów odbył autorskie przeszkolenie w celu osiągnięcia najwyższego standardu usług i realizacji założeń odnośnie profesjonalnej jakości tworzenia treści.

Śledzimy nowości branżowe, uczęszczamy na targi, szkolenia i warsztaty stale podnosząc nasze kwalifikacje. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych.

Organizujemy pokazy na dniach otwartych, konferencjach i innych eventach. Można z nami podjąć współpracę w tym zakresie. Możemy zrobić pokaz artystycznego przedłużania paznokci ze zdobieniem Nail-Art na naszej modelce, bądź też wykonać malowanie lakierem zwykłym lub hybrydowym dla Państwa gości.

Współpracujemy z najlepszymi firmami kosmetycznymi na rynku. Dobieramy najlepsze dostępne obecnie produkty do realizacji całego zakresu oferty. Pracujemy na markach takich jak: OPI, Magnetic, Mollon PRO, Orly, Mistero Milano, IBD, Perfect Beauty, Karaja, Delawell, SNS.

Żeby stworzyć świetny artykuł, pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie – frezarki oraz frezy, lampy UV oraz akcesoria. Wszystkie akcesoria do paznokci mogące naruszyć ciągłość tkanki są dokładnie myte, sterylizowane i dezynfekowane. Przy usługach pedicure każda Klientka otrzymuje swój osobisty pilniczek oraz kapturek ścierny. Wszystko aby Klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie, a usługi wykonywane były z najlepszą dokładnością.

Posiadamy ogromny wybór ozdób do paznokci oraz wykonujemy artystyczne zdobienia paznokci takie jak ręcznie malowane koronki, „esy-floresy”, „zawijasy”, kwiaty płaskie techniką „One stroke”, lekko wypukłe zdobienia akrylowe, zdobienia żelem 3D-HD Elastic, tatuaże na paznokcie i wiele innych atrakcyjnych zdobień. Jeśli masz pomysł na ciekawe zdobienie, po uprzedniej konsultacji chętnie wykonamy je dla Ciebie.